S/N 266270
TOYOTA PRADO - LANDCRUISER
TX-L Matte black edition, Year 2023
2503
VIEWS
Vehicle Year (First Regstration) |
2023 Jan |
|---|---|
| Seatbelts Year | 2022 |
| Chassis | GDJ150 |
| Engine Size | 2,750 cc |
| Fuel | Diesel |
| Distance | 45,000 km |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Others (Engine) | 4 cyl Turbo Intercooler |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| 2WD / 4WD | 4WD (Full Time) |
| Engine no. | 1GD... |
| Vehicle Color | black |
| Steering | Right Hand Drive |
| Model Code | 3DA-GDJ150W |
| Stock Location | Japan |
| Weight | 2,310 kg |
| Size (L×W×H) | 486×188×190 cm |
| Grade | Trust - Top Quality |
Vehicle Specifications
- Power Steering
- AntiLock Brakes
- SRS Airbag
- Cruise Control
- Power Windows
- Power Mirrors
- Spare Key
- Central Locking
- Air Conditioning
- Leather Seats
- Alloy Wheels
- Sun Roof
- Back Camera
- Sliding Door
- LED Headlights
Good
- Leather seats
- Back Camera
- SunRoof
- Push Start!
- AdBlue refilled before shipment
Remarks
-
Nothing of note
Recommended Vehicles
-
2006
US$ 1,964
(JPY 313,561) -
2023
US$ 34,312
(JPY 5,478,049) -
2008
US$ 1,638
(JPY 261,514) -
2004
US$ 1,164
(JPY 185,838) -
2006
US$ 4,746
(JPY 757,718) -
2006
US$ 2,352
(JPY 375,507) -
2011
US$ 1,106
(JPY 176,578) -
2019
US$ 5,600
(JPY 894,063)
