S/N 208301
MITSUBISHI PAJERO IO
ZR, Year 2002
3479
VIEWS
Vehicle Year (First Regstration) |
2002 Apr |
|---|---|
| Seatbelts Year | 2002 |
| Chassis | H67W |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Fuel | Petrol |
| Distance | 56,000 km |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Others (Engine) | 4 cyl |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| 2WD / 4WD | 4WD (Part Time) |
| Engine no. | 4G94... |
| Vehicle Color | d-blue/silver |
| Steering | Right Hand Drive |
| Model Code | GH-H67W |
| Stock Location | Japan |
| Weight | 1,310 kg |
| Size (L×W×H) | 367×168×170 cm |
| Grade | Trust - Recommended |
Vehicle Specifications
- Power Steering
- AntiLock Brakes
- SRS Airbag
- Cruise Control
- Power Windows
- Power Mirrors
- Spare Key
- Central Locking
- Air Conditioning
- Leather Seats
- Alloy Wheels
- Sun Roof
- Back Camera
- Sliding Door
Good
- Low distance
Remarks
-
Nothing of note
Recommended Vehicles
-
2013
US$ 4,480
(JPY 713,603) -
2018
US$ 38,000
(JPY 6,052,881) -
2016
US$ 7,480
(JPY 1,191,462) -
2013
US$ 4,980
(JPY 793,246) -
2015
US$ 2,980
(JPY 474,674) -
2010
US$ 3,980
(JPY 633,960) -
2007
US$ 2,980
(JPY 474,674) -
2014
US$ 6,480
(JPY 1,032,176)
