S/N 226699
TOYOTA VOXY
ZS KIRAMEKI II, Year 2009
1250
VIEWS
Vehicle Year (First Regstration) |
2009 Dec |
|---|---|
| Seatbelts Year | 2009 |
| Chassis | ZRR70 |
| Engine Size | 1,980 cc |
| Fuel | Petrol |
| Distance | 125,000 km |
| Seats | 8 |
| Doors | 5 |
| Others (Engine) | 4 cyl |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| 2WD / 4WD | 2WD |
| Engine no. | 3ZR... |
| Vehicle Color | purple |
| Steering | Right Hand Drive |
| Model Code | DBA-ZRR70W |
| Stock Location | Japan |
| Weight | 1,590 kg |
| Size (L×W×H) | 464×172×185 cm |
| Grade | Trust - Budget |
Vehicle Specifications
- Power Steering
- AntiLock Brakes
- SRS Airbag
- Cruise Control
- Power Windows
- Power Mirrors
- Spare Key
- Central Locking
- Air Conditioning
- Leather Seats
- Alloy Wheels
- Sun Roof
- Back Camera
- Sliding Door
- HID Headlights
Good
- HID Headlights
- Push Start!
- Dual power slide doors
Remarks
-
Nothing of note
Recommended Vehicles
-
2013
US$ 4,980
(JPY 796,453) -
2015
US$ 2,980
(JPY 476,592) -
2010
US$ 3,980
(JPY 636,522) -
2007
US$ 2,980
(JPY 476,592) -
2014
US$ 6,480
(JPY 1,036,348) -
2015
US$ 6,980
(JPY 1,116,313) -
2014
US$ 14,800
(JPY 2,366,967) -
2021
US$ 35,184
(JPY 5,626,983)
