S/N 263536
MITSUBISHI PAJERO (MONTERO/SHOGUN)
Long Exceed, Year 2010
3939
VIEWS
Vehicle Year (First Regstration) |
2010 Nov |
|---|---|
| Seatbelts Year | 2010 |
| Chassis | V98W |
| Engine Size | 3,200 cc |
| Fuel | Diesel |
| Distance | 129,000 km |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Others (Engine) | 4 cyl Turbo Intercooler |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| 2WD / 4WD | 4WD (Part Time) |
| Engine no. | 4M41... |
| Vehicle Color | black |
| Steering | Right Hand Drive |
| Model Code | LDA-V98W |
| Stock Location | Japan |
| Weight | 2,270 kg |
| Size (L×W×H) | 490×187×190 cm |
| Grade | Trust - Recommended |
Vehicle Specifications
- Power Steering
- AntiLock Brakes
- SRS Airbag
- Cruise Control
- Power Windows
- Power Mirrors
- Spare Key
- Central Locking
- Air Conditioning
- Leather Seats
- Alloy Wheels
- Sun Roof
- Back Camera
- Sliding Door
- HID Headlights
Good
- Back Camera
- HID Headlights
Remarks
-
Nothing of note
Recommended Vehicles
-
2013
US$ 4,480
(JPY 715,218) -
2018
US$ 38,000
(JPY 6,066,575) -
2016
US$ 7,480
(JPY 1,194,158) -
2013
US$ 4,980
(JPY 795,041) -
2015
US$ 2,980
(JPY 475,748) -
2010
US$ 3,980
(JPY 635,394) -
2007
US$ 2,980
(JPY 475,748) -
2014
US$ 6,480
(JPY 1,034,511)
