S/N 268991
TOYOTA PRADO - LANDCRUISER
TX, Year 2022
3327
VIEWS
Vehicle Year (First Regstration) |
2022 Mar |
|---|---|
| Seatbelts Year | 2022 |
| Chassis | TRJ150 |
| Engine Size | 2,690 cc |
| Fuel | Petrol |
| Distance | 10,000 km |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Others (Engine) | 4 cyl |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| 2WD / 4WD | 4WD (Full Time) |
| Engine no. | 2TR... |
| Vehicle Color | bronze |
| Steering | Right Hand Drive |
| Model Code | 3BA-TRJ150W |
| Stock Location | Japan |
| Weight | 2,120 kg |
| Size (L×W×H) | 482×188×189 cm |
| Grade | Trust - Top Quality |
Vehicle Specifications
- Power Steering
- AntiLock Brakes
- SRS Airbag
- Cruise Control
- Power Windows
- Power Mirrors
- Spare Key
- Central Locking
- Air Conditioning
- Leather Seats
- Alloy Wheels
- Sun Roof
- Back Camera
- Sliding Door
- LED Headlights
Good
- Back Camera
- SunRoof
- Low distance
- Push Start!
Remarks
-
Nothing of note
Recommended Vehicles
-
2013
US$ 4,980
(JPY 795,567) -
2015
US$ 2,980
(JPY 476,062) -
2010
US$ 3,980
(JPY 635,814) -
2007
US$ 2,980
(JPY 476,062) -
2014
US$ 6,480
(JPY 1,035,195) -
2015
US$ 6,980
(JPY 1,115,071) -
2014
US$ 14,800
(JPY 2,364,334) -
2021
US$ 35,184
(JPY 5,620,723)
