S/N 208535
MAZDA VERISA
, Year 2010
32767
VIEWS
Vehicle Year (First Regstration) |
2010 Feb |
|---|---|
| Seatbelts Year | 2010 |
| Chassis | DC5W |
| Engine Size | 1,490 cc |
| Fuel | Petrol |
| Distance | 107,000 km |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Others (Engine) | 4 cyl |
| Transmission | Automatic |
|---|---|
| 2WD / 4WD | 2WD |
| Engine no. | ZY... |
| Vehicle Color | grey |
| Steering | Right Hand Drive |
| Model Code | DBA-DC5W |
| Stock Location | Japan |
| Weight | 1,100 kg |
| Size (L×W×H) | 397×169×153 cm |
| Grade | Trust - Recommended |
Vehicle Specifications
- Power Steering
- AntiLock Brakes
- SRS Airbag
- Cruise Control
- Power Windows
- Power Mirrors
- Spare Key
- Central Locking
- Air Conditioning
- Leather Seats
- Alloy Wheels
- Sun Roof
- Back Camera
- Sliding Door
Good
- Low fuel consumption
Remarks
-
Nothing of note
Recommended Vehicles
-
2015
US$ 7,980
(JPY 1,271,385) -
2013
US$ 5,980
(JPY 952,742) -
2013
US$ 4,480
(JPY 713,760) -
2015
US$ 12,000
(JPY 1,911,857) -
2014
US$ 6,480
(JPY 1,032,403) -
2017
US$ 12,000
(JPY 1,911,857) -
2014
US$ 14,800
(JPY 2,357,957) -
2008
US$ 1,638
(JPY 260,969)
