S/N 224970
TOYOTA LITEACE
, Year 2002
2854
VIEWS
Vehicle Year (First Regstration) |
2002 Nov |
|---|---|
| Seatbelts Year | 2002 |
| Chassis | KM80 |
| Engine Size | 1,780 cc |
| Fuel | Petrol |
| Distance | 68,000 km |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Others (Engine) | 4 cyl |
| Transmission | Manual |
|---|---|
| 2WD / 4WD | 4WD (Full Time) |
| Engine no. | 7K... |
| Vehicle Color | white |
| Steering | Right Hand Drive |
| Model Code | GK-KM80 |
| Stock Location | Japan |
| Weight | 1,500 kg |
| Size (L×W×H) | 452×169×189 cm |
| Grade | Trust - Budget |
| Payload Capacity | 0.75 tons |
|---|---|
| Deck Size (L×W) | 247 x 145 cm |
| Deck Height | 76 cm |
| Deck Type | Metal |
Vehicle Specifications
- Power Steering
- AntiLock Brakes
- SRS Airbag
- Cruise Control
- Power Windows
- Power Mirrors
- Spare Key
- Central Locking
- Air Conditioning
- Leather Seats
- Alloy Wheels
- Sun Roof
- Back Camera
- Sliding Door
- Low distance
Remarks
- Rusty chassis
Recommended Vehicles
-
2013
US$ 4,980
(JPY 795,567) -
2015
US$ 2,980
(JPY 476,062) -
2010
US$ 3,980
(JPY 635,814) -
2007
US$ 2,980
(JPY 476,062) -
2014
US$ 6,480
(JPY 1,035,195) -
2015
US$ 6,980
(JPY 1,115,071) -
2014
US$ 14,800
(JPY 2,364,334) -
2021
US$ 35,184
(JPY 5,620,723)
